At $1.70 for a jumbo size white bread is still one of the most affordable option for today's standard. Taste wise, you would felt much difference from Gardenia or Sunshine counterpart. So it is worth every penny and quality is decent. Having this to save and squeeze more money out of it. 😐
No comments:
Post a Comment